Ana sayfa

Qingdao Genron International Trade Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Şirket tanıtımı:

 

Qingdao Genron International Trade Co, Ltd Ana İşimiz her türlü treyler, treyler parçaları ve İnsan El Kaynak Makinaları, Otomatik Kaynak Makinaları, Treyler Üretim Hattı vb. İhracattır. 20 yıldan fazla römork üreten kendi fabrikamız var, Bizim CEO Bayan Zhao'nun 15 yıllık ihracat İnşaat ve treyler kamyon deneyimleri var;Treyler kamyon pazarlarını incelemek için 30'dan fazla ülkeyi ziyaret etti.Doğru ürünü en kısa yoldan ve en ucuz değerle tedarik edebiliriz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Tecrübemiz:

 

2000 yılında kurulmuş, 20 yılı aşkın üretim tecrübesi.


Ana işimiz her türlü treyler, treyler parçaları ve İnsan El Kaynak Makinaları, Otomatik Kaynak Makinaları, Treyler Üretim Hattı, Yeni ve Kullanılmış Kamyon Kafası, Dizel Kargo / Yolcu Taşıma Tricyle, Yeni ve Kullanılmış Damperli Damperli Kamyon, Kuru Buz Makinası ihracatıdır. Vb.


15 yılı aşkın yurtdışı üretim ve ihracat iş tecrübemiz, treyler ve kamyonlara odaklanıyor, Gana, Burkinafaso, Kamerun, Nijerya, Mozambik, Zambiya, Tanzanya, Kenya, Malezya, Endonezya, Filipin, Vietnam, LAOS'ta dokuz yıl ziyaret ettik. , Mayanmar, Cezayir, Dubai, Ect.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

İş türü

Şirket ticaret

Markalar : Genron

No. Çalışanları : 8~20

Yıllık satış : 50-500

Yıl kurulan : 2019

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Qingdao Genron International Trade Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Genron International Trade Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Genron International Trade Co., Ltd. Sertifikalar Çin Qingdao Genron International Trade Co., Ltd. Sertifikalar